Last comment Click to see all comments made by trixter 09/20/07 at 20:41ralu_angel_eyes iti garantez ca e cu ruj,daca nu ma crezi lasa un email sa-ti trimit poze,insa nu asta e problema,ptr ca
astfel orcine iese mai bine in fotografii .Insa nu oricui ii sta bine,decat cine are trasaturi frumoase ,feminine ...ma refer la baieti,metrosexuali.